Težak poraz u Lazarevcu: Kolubara – BSK 3:0 (0:0)

Fudbaleri BSK-a pretrpeli su težak poraz u 27. kolu Prve lige Srbije, pošto su poraženi u Lazarevcu od ekipe Kolubare sa 3:0 (0:0). Borčani se sada nalaze u veoma teškoj situaciji, pošto su tri kola pre kraja na pretposlednjem mestu na tabeli sa 26 bodova.

U niži rang prelaze četiri ekipe, a prvi iznad crte je trenutno Sinđelić sa 30 bodova.

Kolubara je povela u 54. minutu golom Stefana Čolovića, da bi u završnici domaći postigli još dva gola i tako stigli do četvrte pobede u nizu. Najpre je Peralović iz penala zatresao mrežu, a u nadoknadi je konačan rezultat postavio Reljić.

Kolubara – BSK Borča 3:0 (0:0)

Gradski stadion u Lazarevcu. Gledalaca: 500. Sudija: Borko Mijajlović (Končarevo). Žuti kartoni: Stevanović, Jagodić (Kolubara), Djordjević, Žmirić, Jovanović, Popović (BSK Borča). Strelci: Čolović u 54, Peralović (iz jedanaesterca) u 82, Reljić u 90. minutu.

KOLUBARA: Đorđević, Stevanović, Brajović, Petrić, Jagodić, Ilić, Obrenović, Čadikovski (Reljić), Rajković (Plavšić), Čolović (Lemić), Peralović.

BSK BORČA: Šegavac, Antonijević, Blagojević, Cvetković, Počuča, Žmirić (Furtula), Jovanović, Djordjević, Petronijević (Basara), Popović, Jokić (Dabić).