BSK Borča 2017/2018

Podela bodova u Sopotu

Prvotimci BSK-a remizirali su u Sopotu protiv istoimenog kluba, 0:0 (0:0). U drugom kolu Srpske lige, koji je bio na program u sredu, naš tim je kontrolisao igru i u završnici nije iskoristio priliku da dođe do tri boda.

Dobro su otvorili utakmicu BSK-ovi igrači i pretili protivničkoj odbrani od starta. Kako je vreme prolazilo, igrači Sopota su bili sve bolji, pa su uglavnom igrali pred kaznenim prostorima. Ipak prvo poluvreme je, uprkos mnogim prilikama na obe strane, zahvaljujući čvrstim odbranama, završeno bez golova.

I u nastavku se nije mnogo toga promenilo. Domaći sastav je u finišu imao više lopte u svom posedu, ali su opasnije i konkretnije prilike bile na drugoj strani. U zaustavnom vremenu, BSK je preko Kostića bio u prilici da osvoji tri boda, ali fudbaler tima iz Borče, iako sam pred golmanom, nije bio dovoljno precizan.

U sledećem kolu, u subotu, BSK će igrati pred svojim navijačima, protiv Žarkova.

Sopot: Savić, Delić, Dragojlović, Jevremović, Lukić, Sarić, Milovanović, Boričić, Mitrušić, Gluhović, Dimitrijević.

BSK: Babić, Dimić, Nikolić, Obradović, Stanković, Stanić, Todorović,  Vančagović, Pađen, Žmirić, Đorđević (Kostić).