BSK Kolubara

Vančagović za bod u Stepojevcu

Fudbaleri BSK-a remizirali su u meču četvrtog kola na gostovanju Stepojevcu, 1:1 (1:0). Domaćini su do vođstva došli na sttartu meča, ali je pogotkom Vančagovića, timu iz Borče pripao bod. U sledećem kolu, u Borči gostuje ekipa BSK-a iz Batajnice.

Loša i nesigurna igra, sa dosta grešaka okarakterisala je početak meča. Stepojevac je nakon 15 minuta igre došao do gola, iz prve akcije na ovoj utakmici. Iako su igrači obe ekipe imali loptu u nogama, ništa se konkretno nije dešavalo. Do kraja prvog dela, Pađen je bio u prilici da izjednači, ali nije iskoristio grešku domaće odbrane, pa je prednost Stepojevca bila na snazi, 1:0.

U nastavku je naš tim bio ofanzivniji, ali su i protivnici bili u prilici da ugroze Babićev gol. Ipak, u finišu, gužvu u kaznenom prostoru, nakon prekršaja i centaršuta, odlično je iskoristio Vančagović, za 1:1. Do kraja je BSK bio u prilici da potpuno preokrene meč, ali najpre Jovanović nije asistirao usamljenom Pađenu, a nekoliko minuta kasnije, u identičnoj situaciji Đorđević nije proigrao Stanića, pa su se ekipe zadovoljile podelom bodova.

BSK: Babić, Dimić, Nikolić (Jovanović), Vančagović, Stanković, Obradović, Soldatović (Stanić), Račić(Todorović), Pađen, Žmirić, Đorđević.

Stepojevac: Bogosaljević, Mirić, Stevanović P., Perišić, Trivan, Stevanović M., Kukić, Babić, Stevanović A., Lazarević, Nikolić.