FK BSK BORČA

Remi sa Lazarevčanima

SUDIJA POGURAO GOSTE

• OČEKIVALA SE pobeda, ali je naš tim na kraju stigao samo do boda u duelu sa Kolubarom. To što nisu upisana tri boda, krivicu snosi slabija igra u prvom poluvremenu, ne realizovane šanse u nastavku, ali i sudjenje Pavla Tomića, koje je u nekoliko navrata bilo na štetu BSK. Kada se sve sumira, na kraju je ostalo – 1:1.
  • Već posle prve akcije i prvog šuta Lazarevčani su golom Predraga Lazića, inače našeg bivšeg člana stekli prednost. Čudna putanja lopte kao da je omela i našeg golmana Bogdanovića, i mreža se zatresla. Posle toga, borba se vodila na sredini terena, ali se previše grešilo, pa do odlaska na odmor nije bilo promene rezultata.
  • Samo što se krenulo sa centra Tripković je doneo egal. Dobru akciju naš napadač je krunisao golom i Puletić je morao da vadi loptu iz mreže. Kasnije, BSK je stvorio više povoljnih prilika, ali Trpković, Žeradjanin, Jokić, Kiković i ostali nisu bili na visini zadatka. Kolubara je pretila preko zapaženog Lazića, Peralovića i Čadikovskog, ali promene rezultata na obe strane nije bilo.
  • U 83.minutu arbitar je propustio priliku da dosudi prekršaj za BSK nadomak kaznenog prostora, a po mišljenju mnogih na tribinama, da je Tomić uperio prstom na belu tačku, da to ne bi bila sporna odluka. Ovako, arbigtar je presudio da u pomenutoj akciji nije bilo prekršaja.
  • BSK BORČA   1 (0)
  • KOLUBARA   1 (0)
  • Strelci: Tripković u 46 , za BSK, Lazić u 4. minutu za Kolubaru. Stadion: BSK. Gledalaca: 250. Sudija: Pavle Tomić (Beograd). Žuti kartoni: Tripković, Žeradjanin, Marinković (BSK), Reljić, Spasojević (Kolubara).
  • BSK BORČA: Bogdanović, Počuča (Dabić), Grbić, Cvetković, Marinković, Plavšić, Pobulić (Jokić), Kiković, Tripković, Janković, Žeradjanin.
  • KOLUBARA: Puletić, Mijailović, Brajović, Petrić, Milojević, Stanić (Spasojević), Obrenović, Sindjić (Reljić), Peralović, Čadikovski (Dmitrić), Lazić.