BSK poražen u Odžacima – 0:1

LOŠE VESTI SA SEVERA BAČKE

• LOŠE vesti stižu sa severa Bačke. U okviru 13. kola Prve lige Srbije, fudbaleri BSK iz Borče poraženi su od ekipe Odžaka iz isgtoimenog mesta – 0:1. Na taj način plavo-beli su nastavili sa serijom slabih rezultata, pa su u ogromnoj meri pokvarili utisak sa starta sezone i položaj na tabeli doveli u nezavidan.
  • Naš tim je u prvih 45 minuta koliko-toliko uspevao da se odupre debitantu u prvoligaškom društvu, čak je bilo i perioda kada smo bili bolji, ali i ovoga puta realizacija nije bila na željenom nivou. U nastavku domaćini su stegli obruč oko Bogdanovićevog gola, a polovim druge deonice stigla je i kazna. Odžačani su iz penala stigli do pobedonosg gola i tri vredna boda. Mrežu BSK pogodio je iskusni Aleksandar Ćovin.

PRVA LIGA SRBIJE

• Rezultati 13. kola: Zemun – Budućnost (D) 3:0, Kolubara – ČSK Pivara 2:0, Bežanija – Indjija 0:0, Mačva (Š) – Dinamo (V) 2:1, Sloboda – Jagodina 3:1, Proleter (NS) – OFK Beograd 3:0, Odžaci -BSK Borča 1:0, Radnički (P) – Sindjelić 3:0.
  1. Mačva (Š)          13     11    1    1     21:5     34
  2. Sloboda            13     8      4     1     18:8     28
  3. Radnički (P)       13    7      2     4      13:7    23
  4. ČSK Pivara        13     5      6     2      14:9    21
  5. Proleter (NS)     13    5      5     3      11:8    20
  6. Budućnost (D)   13    5     3     5       14:18 18
  7. Zemun                 13   3     8     2       9:6     17
  8. Jagodina              13    4    3     6      16:18  15