Pađenov pogodak dovoljan za remi

Fudbaleri prvog tima remizirali su u Borči sa ekipom Lokomotive 1:1 (0:1). Gosti su do prednosti došli u finišu prvog poluvremena, a pogotkom Pađena, BSK je ostao neporažen. I na ovom meču, tim iz Borče je igrao u kombinovanom sastavu, a kapiten je bio Ahmetović, dok je u drugom delu traku preuzeo odličan Vančagović.

Početak meča protekao je u igri na sredini terena, a fudbaleri Lokomotive su do isteka prvog dela bili opasniji protivnik. Vujović je prvi pretio, ali je Babić bio siguran, dok je BSK pokušao preko Ahmetovića, ali je rezultat ostao 0:0. Problema odbrani Lokomotive su pravili i Dimić, Lazarević i Todorović, ali je gostujući golman jedino morao da interveniše nakon još jednog šuta Ahmetovića. U finišu je i Pađen došao do gol šanse ali je njegov šut završio preko prečke, što su igrači Lokomotive ubrzo kaznili. Posle prekršaja Jankovića u kaznenom prostoru, sa bele tačke je precizan bio Petković, 0:1.

U drugom poluvremenu, tim iz Borče je bio konkretniji, ali je Lazarevićev šut završio u rukama čuvara mreže Lokomotive. Dimića je zbog povrede kolena, u igri zamenio Pavlović, a već u sledećem minutu naš tim je došao do izjednačenja. Nakon prodora po levoj strani, u petercu je lopta došla do Pađena, koji je poslao pod prečku, za 1:1. Posle pogotka, BSK je bio blizu i preokreta, ali Soldatović nije iskoristio istrčavanje golmana, a zatim je Rnić paradom sačuvao mrežu nakon Ahmetovićevog pokušaja. Babić na golu i Kitić u odbrani su do kraja meča sačuvali remi. U nadoknadi vremena, zbog drugog žutog kartona BSK je ostao bez Pađena, a pre poslednjeg zvižduka, šut za pobedu je imao Stanić, ali je lopta završila pored stative.

BSK: Babić, Janković, Nikolić, Dimić (Pavlović), Stanić, Kitić, Lazarević (Soldatović), Vančagović, Pađen, Ahmetović (Kostić), Todorović