Dimić doneo remi za kraj polusezone

Prvi tim BSK-a u poslednjem kolu jesenjeg dela Srpske lige, remizirao je sa ekipom Prve Iskre iz Bariča rezultatom 1:1 (0:0). Gosti su preko Đurđevića došli do vođstva, ali je dva minuta kasnije Dimić  postavio konačan rezultat.

Od starta je BSK bio konkretnija ekipa na terenu. Preko Pađena i Ahmetovića, pokušavali su da ugroze protivnički gol, a dobru priliku je imao i Kitić, međutim odbrana ekipe iz Bariča nije grešila. Ubrzo se njima u pohodu ka gostujućem golu pridružio i Đorđević, ali nakon što je prevario odbrambene igrače, njegov šut je završio u rukama golmana. Zbog povrede, Stanić je morao da napusti teren, a zamenio ga je Nikolić. Do kraja poluvremena, fudbaleri Iskre su bili u prilici da dođu do prednosti, ali je Kostić na golu bio na visini zadatka.  U finišu, ponovo je Pađen bio u centru pažnje, ipak nije iskoristio istrčavanje golmana, pa je na poluvremenu ostalo 0:0.

U uvodnim minutima drugog dela, naš tim je krenuo ofanzivno, i preko Đorđevića i Ahmetovića, bio konstantna opasnost po gostujućeg golmana. Ipak, prvi do pogotka su došli gosti, nakon greške na sredini terena, lopta je završila kod Đurđevića, koji je pogodio dalji ugao, za 0:1. Dva minuta kasnije, posle snažnog pokušaja  Pađena, gužvu u kaznenom prostoru je najbolje iskoristio Dimić, i šutom glavom doneo bod. U nastavku je ekipa iz Borče bila bliža pogotku i pobedi, ali je prilikom pokušaja Todorovića, Pađena i Ahmetovića u finišu meča intervenisala odbrana gostujućih, dok je na drugoj strani Kostić i dalje bio siguran, pa je usledila podela bodova.

BSK: Kostić, Vančagović, Kitić, Stanić (Nikolić), Janković, Dimić, Ahmetović, Todorović (Jovanović), Đorđević (Soldatović), Žmirić, Pađen